27 лютого 2024 р.

26 лютого 2024 року відбулась міжнародна конференція "Південь України та повномасштабне військове вторгнення росії 24 лютого 2022 року: джерелознавчий аспект, напрями історичних досліджень, меморіалізація". Організатором наукового заходу, до участі у якому долучилися близько 60 учасників, істориків, викладачів, здобувачів, стала кафедра історії, археології та методики викладання ХДУ

У конференції взяли участь науковці з різних міст України, а також Польщі, Великої Британії, Німеччини, Болгарії. Ключова тема – повномасштабне вторгнення Росії в Україну, зокрема спротив Херсона, окупація та загалом досвід півдня України під час війни тощо. Мова конференції – англійська, що свідчить про ще один крок до інтеграції в міжнародний науковий простір.

Основні доповіді:

Херсонський державний університет