Студенти ХДУ успішно проходять виробничу практику як в Україні, так і за кордоном

28 березня 2024 р.

На факультеті фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету відбувся захист виробничої практики здобувачами магістерського рівня вищої освіти І курсу спеціальності 017 Фізична культура і спорт.

Практика проходила впродовж 8 тижнів у очному та змішаному форматі.

Серед баз практики: Центральна школа вищої майстерності Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України м.Київ, Івано-Франківська обласна ДЮСШ, Гандбольний клуб “Бяла” Болгарія, СДЮШОР “Дінамо” м. Одеса, Спортивний клуб “Azs Awf Warszawa” Польща, СДЮСШОР з веслувальних видів спорту м. Миколаїв, КЗ Дніпропетровський фаховий коледж спорту ДОР, ДЮСШ “Колос” м. Івано-Франківськ, КЗ ДЮСШ 1 м. Чернівці, Костопільська ДЮСШ Рівненської області, КЗ ДЮСШ з футболу “Карпати”, КЗ ЛОР ШВСМ м.Львів, Херсонська ДЮСШ 6 ХМР.

Не зважаючи на розпорошеність місця перебування студентів та викладацького складу, виробнича практика відбулася, здобувачі пройшли її успішно!

За матеріалами факультету фізичного виховання та спорту ХДУ

Херсонський державний університет