В Херсонському державному університеті новий виконуючий обов’язки ректора

8 лютого 2012 року в Херсонському державному університеті відбулося розширене засідання ректорату. Були присутні члени ректорату, декани та керівники служб і відділів ХДУ. Завітали також до університету голова Херсонської обласної державної адміністрації М.М.Костяк, заступник голови облдержадміністрації А.А.Яценко та голова облради В.Г.Пелих.

8 лютого 2012 р.

Протягом засідання були оголошені офіційні накази Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 46-К від 7.02.2012 року «Про звільнення від виконання обов’язків ректора Співаковського О.В.»  та №47-К від 7.02.2012 року «Про виконання обов’язків ректора Ходосовцевим О.Є.»

Як зазначив на засіданні О.Співаковський, він написав заяву з відмовою від посади в.о., оскільки подає свою кандидатуру для участі у конкурсі на посаду ректора ХДУ.

О.Є.Ходосовцева призначено виконуючим обов’язки ректора Херсонського державного університету до заміщення посади ректора в установленому законодавством порядку.

Ходосовцев Олександр Євгеновичдоктор біологічних наук, професор.

Декан факультету біології, географії і екології. Завідувач кафедри ботаніки. Завідувач науково-дослідної лабораторії біорізноманіття та екологічного моніторингу ім. Й.К. Пачоського. Заслужений працівник освіти України, лауреат премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення у розбудові України.