Вітаємо Херсонський державний університет з отриманням

диплому «Кращий навчальний заклад по реалізації програми екологічної освіти» Ювілейного Міжнародного екологічного форуму

«Довкілля для України»!

13 травня 2013 р.

23-25 квітня 2013 р. у м. Києві, «Міжнародному виставковому центрі», павільйон № 1) проходив Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України» та Шоста Міжнародна виставка «Довкілля 2013».

Делегація від університету, до складу якої ввійшли: Вінник Максим Олександрович (керівник відділу господарсько-договірної роботи та виставкової діяльності), Саркісов Аршавір Юрійович (доцент кафедри соціально-економічної географії), Бічагов Анатолій Сергійович (студент ІІ курсу спеціальності «Географія*»), представили на виставці виставкову експозицію, підготовлену відділом господарсько-договірної роботи та виставкової діяльності спільно з відділом забезпечення академічно-інформаційно-комунікаційної інфраструктури на основі наданих матеріалів факультетом біології, географії і екології:

- банери (з тематикою ХДУ ДЛЯ ДОВКІЛЛЯ);

- роздатковий матеріал (з тематикою ХДУ ДЛЯ ДОВКІЛЛЯ):

диски, що містять загальну інформацію про Херсонський державний університет та продукти, що виготовлено у ХДУ;

значна кількість листівок з інформацією про продукти ХДУ;

інформація про підготовку екологів в університеті, досягнення університету з реалізації програми екології;

-          створені та створювані заповідні об’єкти;

-          студентський громадський екорух ХДУ;

-          інформація про участь ХДУ у виконанні міжнародних тем та грантів;

-          інформація про підготовку екологів у ХДУ;

-   Національні природні парки «Олешківські піски» «Азово-Сиваський», «Нижньодніпровський», «Джарилгацький».

Під час проведення виставки розповсюджено значну кількість роздаткового матеріалу (з тематикою ХДУ ДЛЯ ДОВКІЛЛЯ):

майже 130 дисків;

значна кількість листівок з інформацією про досягнення університету з реалізації програми екології.

Надано матеріали на участь у номінації виставки:

Краща презентація комплексного вирішення екологічних проблем великого міста:

1. Доповідь студентки 5 курсу спеціальності 8.04010601 Екологія та охорона навколишнього середовища Безродньої Д.В. з наукової роботи на тему «Екологічне аудитування острівних територій (на прикладі острова Білогрудів)».
  2. Доповідь студентки 4 курсу спеціальності 6.04010601 Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування Кузьміної Н.І. з наукової роботи на тему «Функціональне зонування території м. Херсона та його прикладні аспекти».

Науковий керівник:Охременко І.В. доцент кафедри екології та географії.

За результатами участі у Міжнародному екологічному форумі «Довкілля для України» та Шостій Міжнародній виставці «Довкілля – 2013», що відбулася 23 – 25 квітня 2013 р. у м. Києві, Херсонський державний університет нагороджено дипломом «Кращий навчальний заклад по реалізації програми екологічної освіти».