ХДУ бере участь у великому проєкті щодо створення цифрового університету

11 жовтня представники Херсонського державного університету взяли участь в прес-конференції щодо презентації проєкту «Цифровий університет – Відкрита українська ініціатива» (DigiUni) програми Еразмус+.

17 жовтня 2023 р.

Проєкт «DigiUni», що став переможцем конкурсу, вперше відкритого для України Європейською Комісією в межах Програми ЄС Еразмус+, презентували в головному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Результатом чотирирічного проєкту має стати діджитал-платформа, яка систематизує весь цифровий контент університетів-партнерів, що забезпечить безперервну, високоякісну, інклюзивну та прозору освіту. Бюджет становить 5 мільйонів євро, для ХДУ – 350 тисяч євро.

За словами проректорки з міжнародної, соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи ХДУ Алли Цапів, це найбільший структурний проєкт, який може бути за форматом Еразмус+. Координатором є Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. Серед учасників – українські заклади вищої освіти, Міністерство освіти та науки України, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, Міністерство цифрової трансформації України, українська асоціація ІТ та заклади вищої освіти Німеччини, Франції, Іспанії, Чехії, Польщі.

«Це вже була не перша зустріч. Під час першої нашої зустрічі керівники презентували свої команди, днями пройшла велика офіційна прес-конференція по презентації проєкту «Цифровий університет». Узагальнена мета: створення єдиної великої цифрової платформи, в яку буде завантажено цифровий контент українських університетів, можна буде використовувати наявні цифрові контенти, платформи та можливості європейських партнерів. Тобто це формат відкритого університету», – наголошує Алла Цапів.

Від ХДУ на заході були присутні проректори – Алла Цапів, Максим Вінник, Олександр Лемещук і керівниця відділу міжнародних зв’язків та проєктної діяльності Євгенія Ревенко.