У HUB івано-франківського офісу відбулася олімпіада зі спортивного програмування

9 грудня на базі культурно-освітнього HUB івано-франківського офісу Херсонського державного університету відбулася Міжнародна олімпіада зі спортивного програмування Proggy-Buggy. Ініціаторами проведення заходу виступила IT-компанія «DataArt», яка є стейкхолдером ХДУ.

11 грудня 2023 р.

Активну участь у підготовці, організації та проведенні заходу взяли: проректорка з соціально-гуманітарної, міжнародної та науково-педагогічної роботи Алла Цапів, деканеса факультету компʼютерних наук, фізики та математики Тетяна Гончаренко, керівник гуманітарного відділу Андрій Ярьоменко та фахівчиня цього ж відділу Світлана Лемещук.

Технічну підтримку здійснювали служби в.о. проректора з цифровізації, інноваційної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи Олександра Лемещука.

Наразі компанія DataArt опрацьовує результати учасників, незабаром будуть оголошені імена переможців.