У ХДУ з’ясовували хто сильніший — гаджет чи книга

Триває низка заходів у межах фахового тест-драйву від кафедри української і слов'янської філології та журналістики Херсонського державного університету.

29 березня 2024 р.

"Гаджет чи книга? Хто сильніший?”. Саме під такою назвою був проведений захід доценткою Лідією Бондаренко та студентами 411 групи.

Присутні мали змогу пройти невеличке опитування та відповісти на питання "чи любите ви читати", "Гаджет для вас друг чи помічник". Більшість учасників заходу відповіли, що люблять читати, на друге питання відповіли, що гаджет дня них  скоріше помічник ніж друг.

Також у ході заходу присутні дізналися багато цікавих фактів про книгу та гаджети.

А наприкінці заходу студенти мали змогу відповісти що ж для них дійсно важливіше – гаджет чи книга.