У ХДУ відбудеться круглий стіл, присвячений проблемам сучасного медійного простору

Протягом двох днів, 18-19 квітня у херсонському державному університеті триватиме круглий стіл "Актуальні проблеми сучасного медійного простору в умовах російсько-української війни".

16 квітня 2024 р.

Організатори заходу – кафедра української та слов’янської філології та журналістики ХДУ.

Спікери: Нікітенко Сергій, Путінцев Сергій, Луценко Софія, Нетребич Валентина, Бойкова Дар’я, Сипко Олександр

18 квітня – "Як працювати на деокупованих територіях? Медійник та його особистий бренд".

19 квітня – "Основи успішної комунікації Інтерв’ю як метод комунікації Комунікація з публікою через камеру: робота кореспондента Безпечна онлайн-комунікація"

Початок заходу – 10.40.

Долучитися можна за посиланням