Студентка ХДУ поділилася враженнями про навчання у польському університеті

Студентка ІІІ курсу факультету комп’ютерних наук, фізики та математики Анастасія Гринь у І семестрі 2023-2024 навчального року брала участь у семестровому стажуванні у Поморському університеті, Слупськ (Польща).

25 квітня 2024 р.

Здобувачка освіти Молодь поділилася своїми враженнями й досвідом про навчання за кордоном.

За словами Анастасії, рішення брати участь у стажуванні вона прийняла влітку 2023 року.

"Коли я їхала в Польщу, то боялась нових викладачів, іншої системи навчання.

Попри те, що навчання проходило польською мовою, всі викладачі дуже лояльно відносились до студентів по обміну і допомагали у навчанні. Я навчалась на спеціальності «Управління» і зрозуміла як працює європейський ринок, які маркетингові інструменти підприємці використовують для залучення цільової аудиторії, навіть вивчали психологію менеджменту!

Всі заняття проходили цікаво, лекції були наче і звичайні, але викладачі постійно давали нам інтерактивні ігри, було багато розмов зі студентами. Таке активне навчання було класним, і польську мову почала розуміти дуже швидко", – розповіла студентка.

Анастасія Гринь подякувала Херсонському державному університету і Поморському університету за незвичні емоції і дуже захопливе навчання.